Eşya Depolama Öncesi Faydalı Bilgiler

Eşya Depolama Öncesi Faydalı Bilgiler

Eşya Depolama Öncesi Faydalı Bilgiler

Eşya Depolama Öncesi Faydalı Bilgiler: Eşya depolama öncesi öğrenmek isteyeceğiniz bazı konuları ele aldık. Muhakkak ki eşya depolamak isteyen biri kesinlikle anlaşmış olduğu firmanın kurumsal olmasına özen gösterir. Peki, hiç kurumsal firmaların da hizmet konusunda eksik olacağını düşündünüz mü. Günümü şartların da kurulan tüm firmaların aslında kuruluş amacı kurumsallıktır. Eşya depolama gibi önemli bir hizmeti bu işi hakkıyla yapandır. Firmanın kurumsal olması sadece kanunlar kapsamında kurumsal olması değildir. Öncelik müşteri ile diyalog, akabinde bilgi vermekten kaçınmayan, hoş görülü ve müşteriye önem veren firma profiline sahip olmaktır.

 Eşya Depolama Öncesi Faydalı Bilgiler Bu konuda özelikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmaların bir adım önde olduğu aşikardır. Sağlıklı bir hizmet anlayışı kesinlikle müşteri kazanımı konusunda ilk hedeftir. Eşyalarınıza verilen özen ve değer sizi mutlu edecektir. Bizde bu konu hakkında kesinlikle önceliğimizin eşyalarınıza değer vermek olduğunu belirtiriz. Uzmanlar çünkü öyle yapar.

Eşya Depolama Öncesi Faydalı Bilgiler Bir Ev Eşyası Nasıl Depolanır?

Bir ev eşyası nasıl depolanır? Kendi firmamız üzerinden  kısa bir özet geçmek gerekirse. Bizi aradığınız ilk zamandan başlar depolama serüveniniz. Eşyalarınızı yerinde keşif ederek ne kadar bir alan kaplayacağınız belirliyoruz. Eşyalarınıza gereken malzemelerin miktarı hesaplanır. Uygun araç rezervi hesaplanarak size bilgi dahilinde söylenir. Taşınma işlemleri başlamadan eşyalarınızın ambalajı yapılır. Sökülmesi gereken mobilyaların söküm işlemi gerçekleşir. 

Tüm ambalaj işlemi yapıldıktan sonra eşyalarınız araçlara yüklenerek depomuza koyma işlemi gerçekleşir. Eşyalarınızın etrafı ve üst kısmı kapatılarak toz nem gibi dış etkenlerden uzaklaşır. 

 Eşya Depolama Öncesi Faydalı Bilgiler

Eşya Depolama Öncesi Faydalı Bilgiler

Eşya Depolama Öncesi Faydalı Bilgiler Peki Eşya Depolama İşlemi Ne Kadar Sürer?

Peki eşya depolama işlemi ne kadar sürer? Eşya depolama hizmeti 2+1 eşya baz alınarak hesaplanırsa. Araca yüklenme süresi 3 veya 4 saat ortalaması yakalamaktadır. Depo alanına daha kısa zaman içerinde yerleştirilir. Yüklenme süresinin nerdeyse yarısı kadar sürmektedir. Eşya depolama işlemleri eşyaya göre daha az veya daha çok süre alır. 

Parça Eşya Depolama daha kısa sürmektedir. Parça eşya depolamaları eşyanın az olmasından kaynaklı kısa zaman içerisinde gerçekleşir. Depolama alanları hazır ve her an eşya gelme ihtimali göz önünde bulundurularak kullanır. Profesyonel bir eşya depolama hizmeti almak için bizimle kesinlikle iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

Bu Makalemiz Faydalı Oldu Mu?
Net Bir Yanıt Oldu
09.02.2022
2.293
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet ŞENSOY
Ahmet ŞENSOY
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?