Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ev eşyası depolama
NET DEPO ®

Net Depo olarak yıllardır tüm müşterilerimize özel imkanlar sunarak eşya depolama sisteminde çığır açtık. Eşya depolama konusunda en iyi şekilde eşyalarınızı depoluyor evinizdeki özel alanları sizin için boşaltıyoruz. Uzman kadromuzla eşya depolama sisteminde en iyi hizmeti sunuyoruz. Depolama firması ile eşyalarınızı sizde kolay ve basit bir şekilde eşyalarınızı en iyi şekilde depolayabilirsiniz. Firmamız 2010 yılından bu yana eşya depolama sisteminde aktif bir şekilde depolama hizmeti sunmaktadır.

NET DEPO ® Neler Sunar ?
  • Güvenli Depolama İmkanı !
  • Sigorta İle Eşya Depolama Fırsatı !
  • Nakliyat Hizmetlerinde İNDİRİM İmkanları !
  • Kişiye Özel Oda Sistemli Depolama Fırsatları !
  • 12 Ay Sözleşmeye İlk Ay 100 TL İmkanı !
Çalışma Sistemimiz
Eşya Depolama İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Her şey bizi aramanızla başlar bir eşyanızı depolamak için karar verdiyseniz ve bir şekilde bize ulaştıysanız. Öncelik olarak size eşyanın depolama stilini ve eşyanızın hangi kriterlerde depolandığını iletiyoruz. Depolama konusunda yapılan tüm işlemler detaylı bir şekilde sizlere anlatılır.

Eşya Depolama Sözleşmesi yapılıyor Mu?

Eşyanızı bize teslim ettiğinizden itibaren sözleşmeniz hazırlanır ve size taktim edilir. Sözleşme karşılıklı olarak yapılır tüm maddeleri size anlatılır. Eşya depolama da sözleşme çok önemli bir unsurdur. Bu neden le eşyalarınızı herhangi bir nakliye firmasına bile depolarsanız kesinlikle eşyalarınızın sözleşmesini yaptırınız.

Firmamız eşya depolama konusunda kesinlikle önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Eşyalarınızın kesinlikle sağlıklı ve kaliteli bir şekilde hizmet ile depolanması sağlanır. Eşya depolama firması olarak sizlere en iyi ve kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

En iyisi olamaya ve gelişmeye hep devam etmek kurumsal odaklı çalışmak. Müşterilerimize her zaman vaktinde hizmet vermek .Oluşan yeniliklere ayak uydurarak hızlı ve güvenli bir şekilde sizlerin taktirini kazanmak.

Vizyonumuz

Kalite ve hızlı çözüm odaklı çalışma anında sorun çözen çalışma potansiyeli ile hizmet vermek. İletişim konusunda en iyi diyalogla birincil iletişim hizmetinde iz bırakmak. Sorunsuz ve iyi bir hizmet deneyimi sağlamak.

Whatsapp
Ahmet ŞENSOY
Ahmet ŞENSOY
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?