Öğrenci Eşyası Depolama

Anasayfa » Öğrenci Eşyası Depolama

Öğrenci eşyası depolama hizmetimiz ile ailelerinden uzakta olan öğrencilerimize eşyalarını düzgün koşullarda saklama imkânı sağlarız. Tüm İstanbul genelinde öğrenci evlerinden alınan eşyalar, modern depolama alanlarımızda güvenilir bir şekilde muhafaza edilir. Alanında uzman ekibimiz bizimle iletişime geçen tüm öğrencilerin ev eşyası depolama ihtiyaçları için uygun çözümler yaratır.

öğrenci eşyası depolama
öğrenci eşyası depolama

Öğrenci evlerinizde bulunan eşyalarınız, sizler geri dönene kadar havadar ve temiz depolama merkezlerimizde emin ellerdedir. Depolama alanlarımız uzun süreli İstanbul’dan ayrı kalmak durumunda olan öğrencilerin her daim hizmetinizdedir. Eşyaları Profesyonel Kiralık depolarında muhafaza edilen öğrenciler, İstanbul’dan uzak oldukları süreci gönül rahatlığıyla geçirebilirler.

Günümüz şartlarında pek çok öğrenci için ev bulmak ve sonrasında eşyalarını korumak büyük sorun oluşturmaktadır. Bazı öğrenciler yaz tatili süresince evlerini kapatmakta, fakat bu sürede eşyaları için çözüm bulmakta zorlanmaktadır. Bu ve benzeri durumlar yaşayan İstanbul’daki tüm öğrenciler için depolama merkezimiz yenilikçi çözümler sunar. Böylelikle tatil süreçlerinizde veya ev değişikliklerinde eşyalarınızdan feragat etmek durumunda kalmazsınız.

Eşyalarınız 7/24 takibi yapılan depolarında güven altındayken, aileniz ve sevdiklerinizle içiniz rahat bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Öğrenci evi eşyalarınız uygun koşullara sahip olan depolarımızda emanet ettiğiniz gibi uzun süre himaye edilebilir. Öğrenci evi depolama merkezimizde tamamen öğrenci odaklı bir yaklaşım sergiler,maksimum fayda sağlamayı hedefleriz.

sigortalı depolama
sigortalı depolama

İstanbul Öğrenci Eşyası Depolama

İstanbul öğrenci eşyası depolama merkezimiz ile iletişime geçen öğrencilere en iyi hizmeti sunmak için uğraşırız.Öğrenci evinize kadar gelen deneyimli ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz takdirde eşyalarınızın paketleme ve kolileme işlemlerini gerçekleştirir. Bulunduğunuz kat her ne olursa olsun kullandığımız akıllı sistemlerimiz sayesinde eşyalarınız emin ellerde taşınır.

Öğrenci eşyalarınızın nakliye araçlarımıza yüklenmesinin ardından dilediğiniz zaman gelip görebileceğiniz deponuzun anahtarı teslim edilir. Sunduğumuz öğrenci evi depolama hizmeti, tatillerinin bitiminde eğitim hayatına geri dönen öğrencilere büyük kolaylıklar sağlar. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda başlayan süreç, eşyalarınızı teslim alana kadar tamamen şeffaf bir şekilde ilerler.İstanbul’un tüm ilçelerine sunduğumuz profesyonel öğrenci evi depolama hizmetimiz sırasında ekibimiz gerekli tüm bilgilendirmeleri yapacaktır.

Eşyası Depolama Alanları

Öğrenci eşyası depolama hizmeti alanında aktif bir şekilde faaliyet gösteren firmamız, İstanbul’da yaşayan tüm öğrencilerin bir telefon kadar yakınındadır. Eşya depolama ihtiyaçlarınızın yanı sıra öğrenci evi değişikliklerinde de taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Öğrenci evlerinizden depolamak için teslim aldığımız eşyaların, düzenli bakımları yapılan nakliye araçlarımız da güvenli taşınır. Depolama birimlerimiz öğrenci eşyalarınıza zarar verebilecek her türlü kir, nem veya diğer kötü etmenlerden arındırılmıştır.

güvenli depolama
güvenli depolama

Öğrenci evi depolama alanlarında kırtasiye, mobilya, beyaz eşya, dekorasyon,giyim gibi büyük bir çeşitlilikteki ürünler sağlanabilmektedir. Geniş depolama alanlarımız her türden öğrenci eşyanızın sağlıklı şekilde muhafaza edilebilmesi için yeterli kapasiteye sahiptir. İşinin ehli ekibimizin önerileri doğrultusunda öğrenci eşyalarınız depolama alanlarında en sağlıklı koşullarda sizleri bekleyecektir.

Sigortalı Eşya Depolama

İstanbul sigortalı öğrenci eşyası depolama firmamız, Anadolu veya Avrupa yakasındaki öğrencilere profesyonel depolama hizmeti sağlar. İstanbul dışında olmanız gereken durumlarda tüm öğrenci eşyalarınızın sorumluluğunu alır ve aynı şekilde iade ederiz. Meydana gelebilecek olası aksaklıklar için sigortalı ev depolama anlaşmamız ile verdiğimiz güveni garantileriz.

Eğitim hayatları devam eden öğrencilerimize güvenli bir kapı açarken, eşyalarının emniyeti için sigorta işlemi uygularız. Azami imkânlarla oluşturulmuş olan depolarımızda, tüm olumsuzluklara karşı gerekli tedbirler alınmıştır. Kullanıcılarına maksimum yarar sağlamak üzere tasarlanan merkezimiz, depo sigortasıyla korunma altındadır.  Diğer tüm durumlar için sigortalı eşya depolama sözleşmemiz, emniyetli bir muhafaza sürecinin teminatıdır. Sigortalı eşya depolama alanları ile İstanbul genelinde eşya depolama imkanına sahipsiniz.

Whatsapp
Ahmet ŞENSOY
Ahmet ŞENSOY
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?