Koli Depolama

Anasayfa » Koli Depolama

Koli depolama hizmetimiz, İstanbul ilinde bulunan eşyalarınızı sağlıklı koşullarda muhafaza edebileceğiniz uygun ortam sunar. Koli depolama hizmeti, merkezimize en sık başvurusu yapılan ihtiyaçlardan birisidir. Avrupa ve Anadolu yakası genelindeki ev veya ofislerinden alınan koliler, modern depolama merkezlerimizde emin ellerde himaye edilir. Uzman ekibimiz ihtiyacınız doğrultusunda sizlere en uygun çözümü üretecektir.

koli depolama
koli depolama

Koliler içerisinde saklanacak olan eşyalarınız için en temel gereksinim kuru ve havadar muhafaza alanlarıdır. Uygun şartlara sahip olmayan depolarda küflenme veya istenmeyen kokular görülebilir. Tüm dış etkenlere karşı korunaklı olan depolama odalarımızda,koliler içerisindeki eşyaların yıllarca düzgün şekilde bekleyebilir. Kiralık depolama alanlarımız her boyutta koli veya koliler için çeşitli seçeneklere sahiptir.

Ev veya ofislerinizde kullanmadığınız veya daha sonra kullanmayı düşündüğünüz eşyalarınız gereğinden fazla yer kaplıyor olabilir. Bu tarz rahatsız edici dağınıklıklar yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyebilmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine sunduğumuz koli depolama hizmetimizden faydalanarakkendinize yeni alanlar açabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanlarınız daha kaliteli bir görünüme kavuşurken,kullanmadığınız eşyalarınızı gözden çıkarmak zorunda kalmazsınız.

Kolilerdeki eşyalarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz depolama merkezlerimiz,güvenlik ekiplerimiz tarafından 7/24 takip edilmektedir.Depolarımız saklanması konusunda hassasiyet gerektiren bütün eşyalarınız için uygun ortam koşullarına sahiptir. Depolama merkezi olarak temiz, güvenli ve tamamen kullanıcı odaklı bir depolama imkânısağlarız.

İstanbul Koli Depolama

İstanbul koli depolama hizmetimiz için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren teknik destek alabilirsiniz. Ev ve işyerlerinize kadar gelen uzman ekibimiz, dilediğiniz takdirde eşyalarınızın kolileme işlemlerini tamamlarlar. Paketleme sürecinin ardından hazır hale gelen kolilerin, kullandığımız akıllı sistemler aracılığıyla nakliye araçlarımıza ulaştırılır. Hangi katta olursa olsun taşıma işlemi güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

güvenli depolama
güvenli depolama

Kolilerin Nakliye araçlarımıza yüklenip, merkezimize doğru yola çıkarken muhafaza edilecekleri deponun anahtarı sizlere takdim edilir. Tekrar ihtiyaç duyduğunuz zaman eşyalarınız nakliye araçlarımıza yüklenerek belirttiğiniz adrese iade edilir. Aynı şekilde kolilerinin taşıması ve ihtiyaç duyulduğu takdirde yeniden kurulumu tarafımızca gerçekleştirilir. Şeffaf şekilde ilerleyen süreç boyunca ekibimiz tüm bilgilendirmeli yaparken, kapımız kullanıcılarına her daim açıktır.

Eşya Depolama Alanları

İstanbul’un tüm ilçelerinde koli depolama alanında etkinlik gösteren firmamız, tüm depolama ihtiyaçlarınıza bir telefon kadar yakındır. Evde montaj ve kolileme imkânlarının yanı sıra nakliyat konusundaki tüm ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Ev veya işyerlerinden emanet aldığımız kolileriniz, düzenli olarak temizliği yapılan taşıma araçlarımız vasıtasıyla depolama alanlarımıza ulaştırılır.

İstanbul eşya deposu
İstanbul eşya deposu

Her türlü toz, kir ve nemden arındırılmış olan depolama alanlarımız kolilerin için uygun sıcaklık ve havaya sahiptir. Eşyalarınıza zarar verebilecek, yıpranmasına sebep olabilecek dış etkenlerden yalıtılmış sağlıklı bir ortama sahiptir. Koli depolama hizmetinin kapsamına kolilere sığabilecek tüm ebatlardaki ürünler ve eşyalar girmektedir. Depolama alanlarımızın rutin bakımları titizlikle yapılmakta, kontrol işlemleri ihmal edilmemektedir.

Sigortalı Depolama

Sigortalı koli depolama merkezimiz, İstanbul ilinde yer alan tüm ilçelere sigorta güvencesiyle depolama hizmeti sağlar. Koliler içerisine yerleştirilen eşyalarınızın sorumluluğunu üstlenir ve istediğiniz tarihte teslim aldığımız gibi takdim ederiz. Olası tüm hasar ve kazalar için sigortalı depolama hizmeti sunar,eşyalarınızın güvenliğini sigorta aracılığıyla belgeleriz. İmzalanan sözleşmeyle verdiğimiz güven sözünü garanti altına alırız.

sigortalı depolama
sigortalı depolama

İstanbul eşya depolama merkezimiz, afet sigortalarının yanı sıra depo sigortası ile ayrıca güvence altındadır. Depolama alanlarımızdan faydalanmak isteyenler için uygulayacağımız sigorta çalışmasıyla oluşabilecek diğer tüm aksaklıkların önüne geçeriz. Depolama alanlarımız eşyalarınızı emniyet altında tutmak için maksimum verimlilik hedefiyle tasarlanmıştır. Sigortalı depolama hizmetimiz sayesinde yaşanabilecek tüm olumsuzlukları sıfıra indirilir..

Whatsapp
Ahmet ŞENSOY
Ahmet ŞENSOY
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?