Arşiv Depolama

Anasayfa » Arşiv Depolama

Arşiv depolama hizmetimiz,dosyalarınızı ve evraklarınızı gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz uygun koşullarda muhafaza imkânı sunar. İstanbul genelinde ofis veya diğer işyerlerinden alınan arşiv kayıtlarını, depolama alanlarında güvenli şekilde himaye edilirler. Tüm arşiv depolama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında profesyonel ekibimiz her çeşit depolama ihtiyacınıza en uygun desteği sunmak için çalışmaktadır.

arşiv depolama
arşiv depolama

Tüm işyerleriniz de arşiv kayıtlarınız temiz ve kuru depolama odalarımızda yıllarca sorunsuz şekilde saklanabilir. Ofis veya işyerlerinizde arşiv odalarının yetmediği ya da yeni alanlara ihtiyaç duyduğunuz durumlarda depolarımız hizmetinizdedir. Arşivleriniz modern kiralık depolarımızda talep ettiğiniz süre boyunca beklerken sizler işyerlerindeki ferahlığın tadını çıkarırsınız.

Pek çok sebepten ötürü arşiv kayıtlarının saklanması gerekmekte, bunun için işyerlerinde ekstra alanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gibi durumlarda ofis veya diğer işyerlerindeki alanları meşgul etmektense depolama merkezleri daha iyi bir tercih olmaktadır. İstanbul’un tüm ofis veya işyerlerine sunduğumuz depolama hizmetimiz ile yeni alanlar yaratabilirsiniz. Böylelikle zamanla yığınlar haline dönüşen arşiv odalarınızı rahatlatabilirsin.

sigortalı depolama
sigortalı depolama

Arşivleriniz 7/24 güvenlik kameraları ile takip edilen depolarında beklerken, işyerlerinizde açılan yeni alanların ferahlığını yaşayabilirsiniz.Uzun süre zarar görmeden muhafaza koşullarına sahip olan depolarının temizliği ve bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Arşiv depolama merkezi olarak tüm evraklarınızın her koşulda %100 güvende olduğunu garanti ederiz.

İstanbul Arşiv Depolama

İstanbul arşiv depolama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren başlayan süreç boyunca azami faydayı sağlamak için çalışırız. İşyerinize kadar gelen deneyimli ekibimiz, talep ettiğiniz takdirde arşivlerimizin paketleme ve kolileme işlemlerini yaparlar. Arşiv dosyalarınızın paketlenmesinin ardından taşıma araçlarına yerleştirilmesi işlemleri gerçekleştirilir. Boyutları ve ağırlıkları ne olursa olsun kullandığımız akıllı teknolojiler sayesinde tüm arşivleriniz güvenle taşınırlar.

kiralık eşya deposu
kiralık eşya deposu

Arşivlerimizin nakliye araçlarımıza yerleştirilmesinin ardından dilediğiniz zaman gelip görebileceğiniz deponuzun anahtarı teslim edilir. İstediğiniz süre kadar muhafaza edilebilecek olan depolama alanlarının kapıları kullanıcılar için her daim açıktır.Başından sonuna kadar şeffaf şekilde ilerleyen depolama süreci boyunca ekibimiz sizlere tüm bilgilendirmeleri yapacaktır. İstanbul depolama merkezimiz, tüm ilçelere aynı kalitede hizmet sağlar.

İstanbul Depolama Alanları

İstanbul’da arşiv depolama alanında uzun süredir profesyonel bir şekilde etkinlik gösteren firmamız, bir telefon kadar yanınızdadır. Ofislerimizde arşiv paketleme veya kolilemenin yanında işyerinden işyerine taşımacılık konusunda da hizmet alabilirsiniz. Ofis veya işyerlerinizden teslim aldığımız arşivleriniz, nakliye araçlarımız ile düzenli olarak temizliği yapılan depolama birimlerimize taşınır. Depolama merkezlerimiz arşivlerinize zarar verebilecek her türlü rutubet toz, kir gibi olumsuzluklardan arındırılmıştır.

Arşiv depolama hizmetinin kapsamına önemli veya önemsiz tüm dosyalar, belgeler ve evraklar girmektedir. İleride yeniden değerlendirilme ihtimali olan arşiv kayıtlarının paketlenmesi ve muhafaza edilmesi işlemlerinin incelikle yapılması gerekmektedir. Kullandığımız akıllı sistemler, tecrübeli personelimiz ve donanımlı depolama alanlarımız sayesinde tüm arşivleriniz emin ellerdedir.

güvenli depolama
güvenli depolama

Sigortalı Depolama

İstanbul sigortalı eşya depolama firmamız, Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelerde faaliyet göstermektedir. Uzun süre ihtiyaç duymayacağınız arşivlerimizin taşımacılık ve depolama sorumluluğunu alır, dilediğiniz zaman aynı şekilde teslim ederiz. Depolama alanlarımız kullanıcılarına maksimum fayda sağlamak üzere dizayn edilmiştir.Sigortalı depolama hizmetimiz ile oluşabilecek tüm aksaklıkların önüne geçtiğimizin garantisini sunarız.

Arşivlerinizi işyerlerinin dışarısında, güvenli bir alanda saklamak istediğiniz durumlarda uyguladığımız sigorta işlemi ile emniyette olduklarını belgeleriz. Tüm doğal afetlere karşı sigortalı olan depolarında,arşivlerine uygulanan sigorta işlemiyle olası olumsuzlukların önüne geçilir.Sigortalı depolama hizmetimiz aracılığı ile sunduğumuz profesyonel hizmet kâğıt üzerinde güvence altına alınır.

Whatsapp
Ahmet ŞENSOY
Ahmet ŞENSOY
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?