Ofis Eşyası Depolama

Anasayfa » Ofis Eşyası Depolama

Ofis eşyası depolama hizmetimiz, ofislerinde bulunan fazla eşyalarınızı düzgün koşullarda saklama imkânı sunar. İstanbul tüm ilçelerinde yer alan ofis veya diğer işyerlerinizde eşyalarınız geniş depolama alanlarında muhafaza edilir. En doğru çözümleri üretmek için çalışan profesyonel ekibimize eşyalarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Ofis eşyası depolama
Ofis eşyası depolama

Ofisleriniz veya diğer işyerlerinizdeki fazla eşyalarınız havadar depolama odalarımızda istediğiniz süre boyunca bekleyebilir. Uzun süreli İstanbul’dan uzak kalmak zorunda olduğunuz veya ofis kirası ödemek istemediğiniz durumlarda depolarımız hizmetinizdedir. Ofis eşyalarınız modern kiralık depolarında emin ellerdeyken, içiniz rahat bir şekilde diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Günümüzde giderek popüler hale gelen minimalist tarz,yaşam alanlarımızda ekstra boş alanlara sahip olmayı gerektirmektedir. Böylelikle ofislerde kullanılmayan veya daha sonra kullanılacak eşyalar için ofis depolama merkezine ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren ofis eşya depolama hizmetimizden faydalanarak kendinize yeni alanlar yaratabilirsiniz. Sonuç olarak ofis dekorasyonu değişikliklerinde kullanmadığınız eşyalarınızı gözden çıkarmak zorunda kalmazsınız.

Siz sadeliğin tadını çıkarırken, eşyalarınız tüm gün boyunca güvenlik kameraları ile takip edilen depolarımız himaye edilir.Ofis eşyalarınız, bakım ve temizlikleri düzenli olarak yapılan depolarımızda uzun süre uygun ortam koşullarında sizleri bekler. İstanbul ofis depolama merkezi olarak%100 güven ve memnuniyet garantisi sunarız.

sigortalı depolama
sigortalı depolama

İstanbul Ofis Eşyası Depolama

İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren ofis eşyalarınız için en iyi hizmeti sunmak için çalışırız. Ofisinize kadar gelen tecrübeli ekibimiz, talep ederseniz ofis eşyalarınızın paketleme işlemlerini gerçekleştirir. Ofislerinden alınan eşyalarınız, paketleme işlemlerinin ardından nakliye araçlarımıza yerleştirilir. Taşıma sistemlerinde kullandığımız akıllı teknolojiler sayesinde tüm ofis eşyalarınız emin ellerdedir.

Ofis eşyalarınızın araçlarımıza yüklenmesi sırasında muhafaza edilecekleri deponun anahtarı teslim edilir. Ofis eşyalarınız istediğiniz süre boyunca muhafaza alanlarımızda beklerken, depolarının kapıları kullanıcılara her zaman açıktır. Tüm süreç şeffaf bir şekilde ilerlerken, ekibimiz sizleri en doğru şekilde bilgilendirecektir. İstanbul’un genelinde sunduğumuz profesyonel ofis depolama hizmeti, size her zaman bir telefon kadar yakındır.

İstanbul eşya deposu
İstanbul eşya deposu

Eşya Depolama Alanları

Ofis eşyası depolama hizmeti üzerine uzun süredir aktif bir şekilde faaliyet gösteren firmamız, tecrübe ile güveni bir arada sunar. Ofislerimizde eşya paketleme ve depolama işlemlerinin yanı sıra ofisten ofise nakliyat konusunda da hizmet vermekteyiz. Ofislerinden teslim aldığımız eşyaların, düzenli olarak bakım ve temizlikleri yapılan araçlarımız ile depolama birimlerimize ulaşır. Depolama alanlarında ofis eşyalarınızın yıpranmasına neden olabilecek her türlü olası etmene karşı önlem alınmıştır.

Ofis depolama hizmetinin kapsamına çeşitli dekorasyon ürünleri girebileceği gibi evrak ve dosyalar için de uygundur. Her türlü toz, kir ve rutubetten arındırılmış olan depolama alanlarımızı hassas ürünleriniz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Akıllı sistemlerimiz ve deneyimli ekibimizin çalışmalarıyla tüm ofis eşyalarınız itina ile taşınır ve yerleştirilirler.

güvenli depolama
güvenli depolama

Sigortalı Ofis Depolama

İstanbul sigortalı ofis depolama alanında faaliyet gösteren firmamız, Avrupa ve Anadolu yakasında profesyonel depolama ve taşımacılık hizmeti sağlar. İstanbul’da yer alan ofisleriniz deki uzun süre kullanmayacağınızın tüm eşyaların sorumluluğunu alır, teslim aldığımız gibi iade ederiz. Sunduğumuz güveni, sigortalı ofis depolama hizmetimiz ile garanti altına alırız.

Ofis değiştirmek, home ofis çalışmak veya geçici olarak ofisinizi kapatmak zorunda kaldığınız durumlarda bizi tercih edebilirsiniz. Yangın, sel, deprem veya diğer doğal afetlere karşı sigortalı olan merkezlerimizde, eşyalarınız için sigortalı depolama işlemi uygularız. Tam donanımlı olan depolama alanlarında, sigortalı ofis hizmetimiz sayesinde yaşanabilecek tüm olumsuzlukların önüne geçeriz.

Whatsapp
Ahmet ŞENSOY
Ahmet ŞENSOY
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?