Eşya Depolama Çözümleri Ve Tüm Ayrıntılarıyla

Eşya Depolama kalite ve kurumsallık gerektiren bir hizmettir. İhtiyacı olan herkes kesinlikle alabilir eşya depolama kurumsal firmalar tarafından yapıldığında önemli hizmetlerinde içinde yer aldığı bir kategoridir. İstanbul gibi bir yerde yaşıyorsanız ve eşyalarınızı depolamak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz demektir. Eşya depolama her zaman bizim, için önemli bir hizmet olarak öne çıkmaktadır. Eşya depolama konusundaki hassas politikamız sayesinde sizde eşyalarınızın güvenle depolamasını sağlayabilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından eşya depolamak önemli bir işlem olarak öne çıkıyor. Bizimle taşınmak isteyen ve eşyalarını depolamak isteyen tüm müşterilerimize özel verdiğimiz kampanyalar sayesinde eşyalarınızı kolay ve basit bir şekilde depolayabilirsiniz.

Eşya Depolama

Eşya Depolama İşlemi Nasıl Yapılır?

Eşya depolama nasıl yapılı? Sorusunun cevabı eşyalarınız anlaşma dahilinde bakılıp fiyat anlaşması yapılır. Anlaşma sağlandığında ekibimiz eşyalarınızın ambalajı için gelir. Eşyalarınızı en iyi şekilde depolamak için hijenik ve kalın malzemelerle ambalajı yapılır ambalajı yapıldıktan sonra eşya listesi hazırlanır sözleşmeyle beraber size teslim edilir. Eşyalarınızın listesini saklayabilirsiniz. Eşyanı depolarımıza getirilip uygun olan en iyi yere yerleşitirilir ve üstü kapatılır. Üstü kapatılır eşyalarınızın girdiği tarih ve listesi üzerine yapıştırılır. Eşyalarınızın güvenliğinden tamamen firmamız mesuldur. Eşyalarınız kaldığı süre boyunca anlaşma dahilinde aylık şeklinde kiranızı firma hesabına aktarabilirsiniz.  Peki Net depolama olarak biz sizin için neler yapıyoruz aşağıda belirttiğimiz maddeleri okuyabilirsiniz.

  • Eşya depolama öncesi depo kontrolü ve fiyat bilgisi için eşya expertizi.
  • Eşya depolama öncesi eşyalarınızın ne kadar malzeme ile sarılacağı.
  • Eşya depolama öncesi sigorta sistemi hakkında bilgileri size sunmamız.
  • Ev eşyası depolama öncesi faydalı bilgi aktarımı ve kaliteli yönergeleri.
  • Depoya gelen eşyalarınızın ihtiyacınız olduğunda aralarında ihtiyacınızı almanız.
  • 7/24 sizlere destek oluyoruz ve her daim eşyalarınızın durumunu sorgulayabilirsiniz.

Bütün bu yukarıda belirtiğimiz işlemleri biz sizin için gerçekleştiriyoruz. Depolarımızda eşyalarınızı sağlam bir şekilde muhafaza ediyoruz. Eşya depolama konusundaki hassas ilkelerimiz sayesinde sizde eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz. Net depo ayrıcalığı ile depolama hem kolay hemde anlaşılır .

Parça Eşya Depolama İle Ufak Eşyalarınızı Depolayabilirsiniz

 Parça eşya depolama sistemi ile evdeki fazlalık eşyalarınızı depolarımıza kaldırabilir eşya depolama konusunda ki rahatlığı yaşayabilirsiniz. Uzmanlarımız ile evdeki fazla eşyanız varsa ve bu eşyaları atmak istemiyorsanız . Biz sizin yerinize saklayabiliriz. Eşya depolama ve parça eşya depolama işlemleri hem hızlı hemde istenildiği gibi İstanbul’un en seçkin depolama firması olarak . Eşya depolama konusundaki tercihli firma olarak parça eşyalarınızı en hızlı ve kaliteli şekilde depoluyoruz.

Parça Eşya Depolama

Parça eşya depolama bizim için en önemli depolama hizmetinden bir tanesi. Hem hızlı hem hesaplı hemde dakik bir şekilde yapılır. Eğer sizinde eşyalarınız varsa depoya kaldırmak isterseniz bizimle iletişim kurabilir eşyalarınızı depolarımıza kaldırabilirsiniz. Uzmanlarımız bu işlemi sizin için maksimum en hızlı şekilde gerçekleştirebilit. Net Depolama sizin için en ideal ve en hızlı depolama biçimini öenriyor.

Ofis Eşyası Depolama Nasıl Yapılır?

Ofis Eşyası Depolama eğer bir ofisiniz varsa ve eşyalarını depolamak isterseniz doğru yerdesiniz demektik. Ev eşyalarının depolanmasının oldğu gibi ofis eşyalarınızıda depolarımızda depolayabilirsniz. Eşya depolama en iyi hizmet ayrıcalığı ile eşyalarınızı depoluyoruz. Ofis eşyası depolama sitemi ile ofisinizi veya ofisinizdeki bir kaç parça eşyayı depolayabilirsiniz. Depolama konusunda en iyi depolama sistemi ile eşya depolama İstanbul gibi bir şehirde sadece Net Depolamadan sorulur. Net depolama ile eşyalarınızı depolayın rahat edin.

Ofis eşyası depolama ile eşyalarınızı depolarımızda yıllar boyunca depolamaya ne dersiniz? Biz bu işlemi sizin için en iyi şekilde çözümlüyoruz.

Ofis Eşyası Depolama

Ofis Eşyası depolama sistemi ile eşya depolama konusunda rahatlığı ve sorunsuz bir depolama işlemi için bizi tercih edebilirsiniz. Uzmanından en iyi depolama sitemi ile İstanbul’un en gözde firmasıyız.

Bir Bilmiş Derki : En iyisi değil en iysini yapan bu sektörde tutunur biz sizin için en iysini veriyoruz. Daha iyi bir hizmet daha iyisini yapandır.

Ofis eşyası depolamasında en iyisini sizin için derledik ofis eşyası depolamak 24 Yıldır bizim en sevdiğimiz ve en iyi şekilde yaptığımız iştir. Sizin için en iyisini seçiyor ve uyguluyoruz.

Koli Depolama İstanbul Kolili Eşya Depolama

Koli Depolama, Kolili malzemeleriniz için ayırdığımız ve sağlıklı bir şekilde depolarda kutusu bozulmadan yıllarca içinde kalabileceği yerlerle eşyalarınızın depolamasını yapıyoruz. Koli depolama sistemi ile kolilerinizin depomuzda saklanmasını sağlıyoruz. Koli depolama işlemleri en iyi şekilde yapılır. Sizinde evde fazlalık eşyalarınız varsa bunları koli haline getirip depomuzda depolayabiliriz. Eşya depolama ve koli depolama sistemi ile depolama işlemi sağlıklı ve çok daha kolay bir şekilde yapılıyor.

Koli Depolama

Depomuzda kolili malzeme storğu ve eşya depolama STOĞU İLE eşyalarınız 7/24 depolanabilir. Eşyalarınızı depolarımızdan istediğiniz zaman alabilir ve bırakabilirsiniz.

Farklı bir depolama sistemi daha varsa buda bir kargo şirketiyseniz ve deponuzda yer kalmadıysa depolarımızda ürünlerinizi depolaya bilirsiniz. Depolarımızın genişliği ile eşyalarınızı güven içerisinde depoluyoruz.

Uzman depolama sitemi ile depolama işlemeleri bizim için en basidinden en iyisidir. Depolamamız hem sigortalı hemde sözleşmelidir.

İstanbul Eşya Depolama 

İstanbul eşya depolama sistemimiz gün geçtikçe büyüyen bir hizmet olma yolunda devam etmektedir. Eşyalarınızı istanbul gibi büyük şehirde depolamak için yer arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Uzmanından en iyi depolama sistemi ile istanbul eşya depolama konusunda uzman bir çözümle eşyalarınızı depoluyoruz. Depolama uzmanların tercih ettiği kaliteli bir hizmettir. Sizde bu hizmetten bir telefonla ulaşabilir ve eşyalarınızı depolarımızda güvenle depolaaybilirsiniz. Uzman bir depolama şirketi ile eşya depolamak sizin için kolay olsun.

İstanbul eşya depolama kimi zaman insanların sıkça tercih ettiği kimi zaman da bilmediği biz hizmettir. Biz büyüdükçe siz keşfedeceksiniz. Eşya depolama uygun maliyetlerle yapılıdğı için insanların tercih ettiği bi depolama biçimiz olma yolunda devam etmektedir.

İstanbul eşya depolama bizim için önemli olduğu gibi sizin için de önemli olduğunu biliyoruz. Eşyalarınızı en iyi şekilde depolamak sizin de hakkınız.

Firmamız ile görüşme yapmak için veya fiyat biligis almak için Ev Eşyası Depolama Linkine tıklayarak eşyalarınızın depolanacağı alanı ve yeri öğrenebilir. Fiyat biligisi için özel fiyatınızı alabilirsiniz.

Şehirler arası nakliyat hizmetiniz varsa dert etmeyin. Hemen İstanbul Şehirler Arası Nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları  Ne Kadar?

Alındığı Eşya Miktarı Aylık Yıllık
Ümraniye 1+1 300 TL 2400 TL
Çekmeköy 2+1 400 TL 3000 TL
Beşiktaş 2+1 400 TL 3200 TL
Ataşehir 1+1 250 TL 2000 TL

Yukardaki tabloda vermiş olduğumuz fiyat bilgisi genelikle ortalama fiyatlardır. Eşyalarınızın çokluğuna ve azlığına fiyatlarda değişiklik gösterilmektedir. Sizde eşyalarınızın ortala fiyatını öğrenmek için bizimle iletişim kurabilir depolanacak eşyalarınızın fiyatını öğrenebilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Aylık Ücretleri Ne Kadar?

Aylık olarak verdiğimiz fiyatlar genelikle eşyalarınızın yoğunluğuna göre değişmektedir. Eşyalarınızın ortalama aylık ne kadar ücretle depolanacağını merak ediyorsanız iletişim kurabilirsiniz.

Eşya Depolama İşlemi İçin Sözleşme Yapıyor Musunuz?

Depolama sitemimizin verdiği politika ile her eşya depolaması yapılan eşyanın sözleşmesi ve sigortası yapılıyor . Eşyalarınızı güven içerisinde depolayabilir depolama sözleşmenizi alabilirsiniz.

Ev Eşyamı Depolamak İstiyorum Deponuzun Konumu Nerde?

İstanbul geneli olarak eşya depolama yapıyoruz. Depolarımız hem avrupa yakasında hemde anadolu yakasında bulunmaktadır. Avrupa yakası olarak Avcılar ve Anadolu Yakası olarak Ataşehir’de depolarımız mevcut.

Yıllık Eşya Depolası Yapıyor Musunuz?

İstenildiği taktirde eşyalarınızı yıllık ve aylık şeklinde depolamasını yapabiliyoruz. Eşyalarınızı isterseniz ömür boyu depolarımızda saklayabilirsiniz.